Verze pro tisk

2018-05-24 až 28 ŠvP Kolínská bouda - 7.AČtvrtý den

ŠVP 27.5.2018 Kolínská bouda

Sněžka

Dnes jsme měli celodenňák na Sněžku. Po snídaní jsme si sami udělali svačiny na celý den. Kolem desáté jsme vyrazili pěšky směrem vrchol Sněžky. Cesta byla dlouhá, naštěstí dolu kopcem do Pece a k lanovce. Ta nás vyvezla na Růžovou horu a dál jsme pokračovali po svých. Sněžku jsme zdolali a skoro všichni tam byli poprvé – paráda. Pořádně jsme se do toho kopce zapotili. Všechno jsme tak pořádně obhlídli a sestoupli Obřím dolem zase do Pece. Bohužel jsme už nestihli bobovou dráhu, ale to nevadí, protože jsme se stavili v pizzerii, dali si něco dobrého na posílení a pak nastoupili na vláček, který nás vyvezl až ke Kolínské boudě. Teď po večeři jsme si zabalili naše věci a už se chytáme na dnešní rozlučkovou diskotéku. Škoda, že nám to uteklo tak rychle. Jak jsme napsali do svých dopisů, zůstali bychom tady klidně ještě dva týdny.

Dnešek byl fajn.

Za 7.A Filipp, Matyáš, Martin, Ondra

Třetí den

Kolínská bouda 26.5.2018

Bojovka a hry

Včera v noci jsme všichni absolvovali bojovku. Paní učitelka nás postupně volala ven z pokojů po dvojicích. Netušili jsme, co nás čeká a byla to noční stezka odvahy přes les . Bylo to trochu strašidelné a napínavé ale super zážitek. A protože to bylo pozdě večer, tak se nám vstávalo na snídani těžce. Po snídani jsme ještě odpočívali, napsali jsme dopis – úkol z Čj a vypracovali pár příkladů z matematiky. Pak už pro nás přišel Vojta a vyrazili jsme ven hrát různé hry, například jak spolupracovat. Pak byla svačina a po ní jsme ještě hráli deskovky. Následovala zábava v bazénu a večeře. Po večeři jsme se rozdělili do skupin a od učitelů dostávali různé úkoly. Například soutěž o nejvtipněji oblečeného modela, kdo si na sebe navleče nejvíc kusů oblečení a o nejlepší pěvecké a taneční vystoupení. Všechny nás to hodně bavilo a moc jsme si to užili.

Za 7. A Ani, Bojanka ,Ayesha a Nikča

Druhý den

Prostě krásný super den

Vzbudili jsme se do slunečného dne, posnídali, potom se učili, ale to není tak zajímavé jako to, že jsme šli na bazén. Užili jsme si to pořádně, hlavně vodní vybíjenou. Po obědě pro nás přišel Vojta a šlo se na túru na rašeliniště a vyhlídku. Nohy nás sice boleli, někdo byl unavený víc a někdo míň ale byla legrace. Po návratu na boudu jsme si mohli zastřílet z luku a zahrát lakros. No a pak jsme měli večeři.

A co nás dne ještě čeká? To nevíme, bude to překvapení. Každopádně byl dnešní den SUPER.

Za 7.A Niky Holejšovská a Egor Kharitonov.

Den první – sláva nazdar výletu a už jsme tu

Když jsme přijeli k chatě, čekalo nás milé překvapení v podobě Vojtu – instruktora, kterého známe z minulého roku. Po přivítání jsme se šli ubytovat na pokoje, odpočinuli jsme si a pak byl oběd.

Po obědě následoval odpoledňák a po něm procházka po okolí s Vojtou, svačinka a návrat k boudě, kde jsme hráli různé sportovní hry až do večeře. Abychom nevyšli ze cviku, tak jsme si po večeři procvičili matiku. Teď nás ještě čeká večerní program.

Moc vás pozdravujeme za naši 7. A.                     Kristína, Ellen, Klára a Natálie

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

DDM P2