Pondělí:

Amos tour / sportovní soutěže v hodinách TV /
11.00 – 5.A ½
11.55 – 6.A,B chlapci

Úterý:

Amos tour / sportovní soutěže v hodinách TV /
11.00 – 7.A dívky
11.55 – 4.A

Muzeum hl.m. Prahy – Kjóto / zem.naučný pořad , 90 minut

6.A, B; v 9.00, 20 Kč, doprovod tř. učitelé

Středa:

Amos tour / sportovní soutěže v hodinách TV /
8.50 – 8.A dívky
10.05 – 6.A dívky
11.00 - 4.B
11.55 - 5.A ½
12.45 – 7.A chlapci

Muzeum hl.m. Prahy – Kjóto / zem.naučný pořad , 90 minut /
7.A, v 9.00, 20 Kč, doprovod tř. učitelé

Divadlo V Dlouhé – 1,2. ročník / Kdyby prase mělo křídla /
V 10.00 , 50 Kč, doprovod tř. učitelé

Čtvrtek:


Pátek:

 

Přiložené soubory: 

Pondělí:

Filia – 1.A,B

Úterý:


Středa:

8.00 -6.A,B / dívky / , Čas proměn – přednáška o dospívání

4.A,B, v 9.30 hod., 60 Kč Divadlo U hasičů, doprovod tř. učitelé

Soutěž v AJ – ZŠ Botičská / I. Freudl /
M. Hruška – 9.A, N. Meschi – 9.B, S. Heyová – 9.B

Čtvrtek:


Pátek:

Amos tour / sportovní soutěže v hodinách TV /
10.05 – 3.A
11.00 – 8.A chlapci

Přiložené soubory: 

Mladý Amos, vysvědčení 28.1.10

2.2.2010 - 7.30 – 16.00

4.2.2010 - 7.30 – 16.00

Kancelář zástupkyně ředitelky

Pondělí:

Filia – 1.A,B

Úterý:

Platby za kroužky na 2. pololetí / 7.30 – 16.00 ; kancelář zástupkyně ředitelky /

Středa:

Planetárium / 1.A,B;v 9.00, 35 Kč /

Čtvrtek:

za kroužky na 2. pololetí / 7.30 – 16.00 ; kancelář zástupkyně ředitelky /

Pátek:

 

Přiložené soubory: 

3. 2. 2010 1400 - 1700 náhradní termín

Potřebné doklady k zápisu: Občanský průkaz zákonného zástupce

Rodný list dítěte

Pondělí:


Úterý:


Středa:

Matematická olympiáda / ZŠ Na Smetance /ve třídách 6.A,8.A

Org.zajišťují – H. Paďourová, P. Nováková

Dějepisná olympiáda / ZŠ Sázavská /

Badatel – 8.a / doprovod A.Jehličková

Čtvrtek:

poprvé za katedrou – projekt žáků 9.ročníků

ukončení 1. pololetí šk.roku 2009-2010 / vysvědčení /
2.stupeň ukončení během 5.vyuč. hodiny
1. stupeň dle rozvrhu

Pátek:

Pololetní prázdniny

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

DDM P2