Verze pro tisk

Povedlo se:

Uspořádat dobročinný bazar a na konto pro Tomáše Langa odeslat neuvěřitelných 12 871 korun, přispěli jsme tak ke splnění jeho snu a Tomáš bude moci získat bionické protézy rukou a žít jako my. Děkujeme všem, kteří pomáhali s organizací bazaru, s přípravami, prodejem a úklidem a oceňujeme velké úsilí vás všech pomoci dobré věci.

Jsme pozváni :

PŘEDSEDOVÉ TŘÍD JSOU POZVÁNI 5. LISTOPADU DO NADACE VÝBORU DOBRÉ VŮLE OLGY HAVLOVÉ, pohovoříme s lidmi z nadace, která zaštítila Tomášovu sbírku...seznámíme je s tím, jak probíhal náš bazar a určitě se dozvíme spoustu nových informací a získáme nové nápady. Informace pro předsedy tříd – schůzka informativní k této akci je ve středu o velké přestávce v kuchyňce.

Najdete:

Na stránkách www.iprima.cz  v sekci archiv zpravodajství zprávy ze dne 1.října, kde hovoří předsedkyně V.B Katka Kyselová o dobročinném bazaru.

Zastupuje nás:

V Dětském parlamentu Prahy 2, kam nás chodí reprezentovat žáci VIII.A  Patrik Vu Duc Anh, Anna Lancmanová a Radek David, se právě Radek David stal místopředsedou této obvodní organizace a v prosinci pojede reprezentovat naši školu do Bratislavy, kde bude mimo jiné součástí programu i přijetí u bratislavského primátora.

Chystáme:

- 27.10. program pro první stupeň se strašidly, hrami, úkoly a cenami – Haloween, organizuje IX.B
- na konec listopadu připravují IX. B a zástupci IX.A KARNEVAL S HRAMI A SOUTĚŽEMI pro děti z mateřských škol
- SUPERSTAR SMETANKY na listopad a prosinec, akci spolu s námi zaštiťují učitelky a učitel hudební výchovy, nyní proběhnou třídní kola, o organizaci semifinále a slavnostního finále budeme včas informovat
- A SVĚĚĚTÝÝÝLKAAA NAKONEC!!! Lampióny rozsvítíme před školou a vyjdeme se podívat z Riegráku na předvánoční siluetu Prahy TĚSNĚ PŘED VÁNOCEMI, ZKRÁTKA ZIMNÍ SLUNOVRAT BUDE NÁŠ. Tak chystejte lampióny, Inko najdete tady a na letáčcích tak týden před průvodem.UŽ TEĎ se těšíme, jak vytvoříme dlouhatánskou zářící světelnou cestu pohody, dobré nálady a předvánočního povídání – vy, my, rodiče, kamarádi i třeba vaši sousedi, které vezmete s sebou !

Informace a nápady  posílejte na siali.cerna zavinac seznam.cz ,kdykoli něco potřebujete vědět o ŽS, najdete mě ve sborovně. – ič-

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kvalita ovzduší

DDM P2