Verze pro tisk

Vážení rodiče,

v úterý jsme obdrželi od MHMP nový metodický pokyn, podle něhož se umožňuje stravování žákům, kteří se účastní distanční výuky, a to formou, že si stravu mohou žáci odebrat pouze výdejním okénkem. Není možné stravu konzumovat na místě. Z výše uvedeného Vám tuto možnost nabízíme od pondělí 8.3.2021, odkdy jsme z provozních důvodů schopni stravování žáků zajistit.

Zájemci o obědy musí své dítě přihlásit na obědy nejpozději do čtvrtka 4.3.2021 cca do 20:00, abychom zvládli zajistit potraviny. Z důvodu plánování Vás žádám o přihlášení obědů minimálně na celý týden dopředu. Na další týdny je zapotřebí objednávat obědy vždy do čtvrtka předcházejícího týdne.

Obědy budou vydávány dětem od 11:30 do 12:30 ve vestibulu školy. V souladu s požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách budou obědy předávány v jednorázových obalech.

Vzhledem k tomu, že platí nově výrazné omezení volného pohybu osob, je možné, aby si oběd vyzvedli ti žáci, kteří mají bydliště ve stejném okrese jako školní jídelna.

Děkuji Vám za včasné přihlášení dětí ke stravování a dodržování času výdeje.

Hana Vítová, ředitelka školy

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kvalita ovzduší

DDM P2