Aktuality

Pletení pomlázky – 1. a 2. ročníky

Zbyšek Vít | 21. 3. 2024 | Kategorie: , , ,

Začátek jara evokuje počátek něčeho nového, probuzení, radost, energii a nabízí oslavu jednoho z největších svátků – Velikonoc. Křesťanské tradice se tak prolínají s oslavou jara. Mnoho velikonočních zvyků nadále přetrvává. Jeden z nich, pletení pomlázky, si měly možnost vyzkoušet … Více zde.

Přiložené soubory:

Lidské tělo v 1.A

Zbyšek Vít | 21. 3. 2024 | Kategorie: , , , ,

Prvouka nás fakt baví! Spousta témat, povídání, filmových ukázek, tvoření, vycházek, praktických úkolů, zamyšlení se nad světem a věcmi kolem nás. My jsme se v posledním týdnu věnovali zejména tematickému okruhu Lidské tělo – téma, které vybízí k různým aktivitám, … Více zde.

Přiložené soubory:

Šesťáci jako Lovci znaků

Zbyšek Vít | 21. 3. 2024 | Kategorie: , , , ,

Dobrodružná výprava nás provedla historií a vývojem písma.  Zkusili jsme si práci sazeče na speciálním světlotisku, porazit světelnou šibenici, prozkoumat stopy psacích nástrojů, doslova vydupat písmena na klávesnici obřího psacího stroje nebo vyčistit videomappingové město od reklam. Morseovka byla velká … Více zde.

Přiložené soubory:

Tvorba animovaného filmu

Zbyšek Vít | 21. 3. 2024 | Kategorie: , , , ,

Dne 11. března si žáci osmého ročníku vyzkoušeli vytvořit animovaný film. Jednalo se o praktickou část v rámci projektu Příběhy našich sousedů. Žáci se dozvěděli nejen teoretický úvod o tvorbě animovaného filmu, ale sami také vytvořili krátký animovaný film. Hlavním … Více zde.

Přiložené soubory:

Plán akcí 18.3. až 22.3.2024

Pondělí: – Pletení pomlázek ve velké tělocvičně, účast: 1.a 2.třídy, zajišťuje: Městská policie P2 - „Vynášení Moreny“ – celoškolková akce (MŠ) 10,30 hod.–Lovci znaků, P7-Holešovice, platba: 90,-Kč, účast: 6.B
Úterý: 9,30 hod. – O loupežníku Rumcajsovi, DUH, vstupné:100,-Kč, účast: 1.B,
Více zde.
Přiložené soubory:

Momentky z Vozové

Zbyšek Vít | 9. 3. 2024 | Kategorie: , , , ,
Přiložené soubory:

Řeka plná Smetany - 1. A

Praha má v nabídce mnoho vzdělávacích programů a aktivit, která stojí za návštěvu. Jedno z velice lákavých míst je Muzeum Bedřicha Smetany – působivá historická budova v samém centru Prahy, která má v nabídce nejen zajímavou výstavu vztahující se k … Více zde.

Přiložené soubory:
1 2 3 4 5 6 7 8 100

Kalendář akcí

Kvalita ovzduší
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům
EU a MŠMT

Zápis do mateřské školy 2024/2025
6.5. a 7.5.2024     14:00 až 17:00

Více informací k zápisům do mateřské školy: https://www.nasmetance.cz/kategorie/materska-skola/zapis-a-kriteria-k-prijeti/