Pondělí:

8 hod. – adaptační kurz pro 6.B

9 hod. – Festival sportu pro dvojku

Akce ŠD:

Festival sportu pro žáky ŠD

Úterý:

projektový den Pravěk pro 6.A,B

12,35-13,30 hod. – návštěva z gastronomické SŠ v 9.ročnících

Středa:

Akce Mladý archeolog v Muzeu hl.m.Prahy, účast: 6.A,B

Akce ŠD:

Sportem ku zdraví – školní akce, účast: 1.A,B

Folimanka – hřiště, P2, účast: 2.-4.tř.,

Čtvrtek:

8-12,35 hod. – sportovní den-celodenní školní projekt ke 100. výročí založení republiky

Pátek:

státní svátek

Další informace:

5. - 6.10.2018 – Komunální volby

10. - 12.10.2018 – zahraniční zájezd do Slovinska

Pondělí:

8 hod. – adaptační kurz pro 6.A

16,30-17,30 hod. ukázková hodina Taneční školy Ivy Šisl Langerové 

Úterý:

Akce ŠD:

Jarmark u Ludmily, P2, účast: 2.-5.tř.

Středa:

8 hod. – školní výlet na Říp, účast: 4.A,B

Akce ŠD:

Vodárna - hřiště, P2, účast: 1.A,B

Gutovka – hřiště, P10, účast: 2.-4.tř.

Čtvrtek:

9 hod. – Hry a hlavolamy, Novom.radnice P2, vstupné: 80,-Kč, účast: PT

Pátek:

8 hod. – Hry a hlavolamy, Novom.radnice P2, vstupné: 100,-Kč, účast: 4.A

9 hod. – Hry a hlavolamy, Novom.radnice P2, vstupné: 100,-Kč, účast: 4.B

Další informace:

10.-12.10.2018 – zahraniční zájezd do Slovinska

Pondělí:

17 hod. – třídní schůzky

Výuka probíha bez odpolední výuky

Úterý:

 

Středa:

11,15-12 hod. – výuka plavání, účast: 3.B

Akce ŠD:

Poznávací vycházka v Riegrových sadech, účast: 1.A,B

Hřiště – Havlíčkovy sady, účast: 2.-4.tř.

Čtvrtek:

8 hod. – Klíč P2, účast: 5.B

10,30-11,15 hod. – výuka plavání, účast: 2.B

Pátek:

9 hod. – Praha 1848 - 1918, účast: 9.ročníky

Další informace:

17.9.2018 od 16,30-17,30 hod. – ukázková hodina Taneční školy Ivy Langerové

10.-12.10.2018 – zahraniční zájezd do Slovinska

2018-09-03 Vítání prvňáčkůLetošní školní rok jsme zahájili 3.9.2018 tradičním vítáním prvňáčků. Vítání se zúčastnil i vážený host z Městské části Praha 2, místostarosta pan Michael Grundler.

Aktuální rozvrh.

1.A Mgr. Ivana Malá

1.B Mgr. Karolina Helebrantová

2.A Mgr. Karolína Ondráčková

2.B Mgr. Eva Häringová

3.A Mgr. Jitka Ctiborová

3.B Mgr. Eva Portešová

4.A PhDr. Dana Burešová

4.B Mgr. Lucie Lončáková

5.A Mgr. Cyril Křeček

5.B Mgr. Klára Hanková

6.A Mgr. Ivan Freudl

6.B Mgr. Zuzana Ryšánková

7.A Mgr. Ivana Černá

7.B Mgr. Petra Nováková

8.A Mgr. Dita Witzová

8.B Mgr. Daniela Mlejnecká

9.A Mgr. Helena Paďourová

9.B Mgr. Jan Šotola

Těšíme se na všechny 3. září v osm hodin ráno.

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

DDM P2