Domů Fotogalerie Mateřská škola Akademie mateřské školy 15.5.2023 v Divadle U Hasičů

Škola

Domů Fotogalerie Mateřská škola Akademie mateřské školy 15.5.2023 v Divadle U Hasičů

Akademie mateřské školy 15.5.2023 v Divadle U Hasičů

Zbyšek Vít | 22. 5. 2023

Po třech letech se opět vracíme, jde se do divadla!!!. Vystoupení je nachystáno. Trochu nás v předchozích letech v rozletu přibrzdil covid, avšak to je pryč. Už jsme zase zpět na prknech, která znamenají svět.

V pondělí v pozdním odpoledni děti ze všech oddělení naší mateřské školy předvedly rodičům, prarodičům, sourozencům a dalším hostům svá krásná vystoupení. Pilně je nacvičovaly společně s paní učitelkami i asistentkami. A kdo jiný měl tu čest moderovat celý podvečer než žáci základní školy, kteří kdysi naší mateřskou školou prošli.

Přípravy na vystoupení, to byla na začátku práce velmi náročná, probíhal ale důkladný a pečlivý nácvik a na konci společného velkého chystání odměna v podobě vynikající atmosféry v našem oblíbeném vinohradském Divadle U Hasičů.

Tančilo se, zpívalo i přednášelo a také trošku divadélka bylo. Diváci povzbuzovali roztomilé vystupující ze všech sil, potlesk zněl po každém vystoupení na plné obrátky. A nakonec zazněla společná písnička Dáreček.

Pro všechny v sále byl společně strávený večer určitě nezapomenutelným zážitkem a malí vystupující večer určitě usínali spokojeně s pocitem radosti a úspěchu.

Podívejte se na foto a krátká videa, která vyjadřují pondělní náladu v divadle určitě nejlépe.

 

Přiložené soubory:
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům
Financováno Evropskou unií

Adaptační kurzy pro budoucí prvňáčky 2024/2025

Adaptační kurzy se uskuteční ve dnech úterý 14.5., úterý 21.5., úterý 28.5., úterý 4.6. a úterý 11.6. vždy od 14:00 do 15:00.

Více informací k adaptačním kurzům pro budoucí prvňáčky: https://www.nasmetance.cz/zakladni-skola/adaptacni-kurzy-pro-budouci-prvnacky-2024-2025/