Domů Fotogalerie Mateřská škola Beseda v Městské knihovně

Škola

Domů Fotogalerie Mateřská škola Beseda v Městské knihovně

Beseda v Městské knihovně

Zbyšek Vít | 2. 11. 2022

V pondělí 17. října se Rybičky vydaly do Městské knihovny v Korunní ulici na besedu s názvem Krtek a podzim. Nejlepší na tom bylo, že na mě nezapomněli a vzali mě sebou.  Jsem Otto, jejich třídní maskot.

Cesta neměla trvat dlouho, ale měl jsem co dělat, abych vydržel s kyslíkem. Stejně jako některé děti. Holt budeme muset trénovat a procházky podnikat častěji. Přivítala nás milá paní knihovnice, usadila nás a začala se ptát. Třeba na to, čím se vyznačuje podzim, jaké jsou jeho barvy, co je před ním, co po něm…. No, musím se přiznat, že jsem byl rád za znalosti dětí, protože já jsem byl ztracený. Ale ti malí šikulové věděli snad úplně všechno. Na chvíli zaváhali jenom při přiřazování listů a plodů ke stromům, ale to i paní učitelky říkaly, že bylo těžké. Zahráli jsme si hry s barvami a tvary, poslechli pohádku a paní knihovnice otázkami ověřila, jak dobře jsme poslouchali. Bylo to prima. Na oplátku jsme paní knihovnici recitovali podzimní básničky a rozloučili jsme se. Cestou do školky jsme se zastavili na hřišti U Vodárny a pak jsme už pospíchali na oběd. Další beseda v knihovně bude vánoční.

Přiložené soubory:
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům
Financováno Evropskou unií

Adaptační kurzy pro budoucí prvňáčky 2024/2025

Adaptační kurzy se uskuteční ve dnech úterý 14.5., úterý 21.5., úterý 28.5., úterý 4.6. a úterý 11.6. vždy od 14:00 do 15:00.

Více informací k adaptačním kurzům pro budoucí prvňáčky: https://www.nasmetance.cz/zakladni-skola/adaptacni-kurzy-pro-budouci-prvnacky-2024-2025/