Domů Základní škola Archiv školních let Školní rok 2022/2023 Sejdeme se před vánočními svátky opět na dobročinném bazaru

Škola

Domů Základní škola Archiv školních let Školní rok 2022/2023 Sejdeme se před vánočními svátky opět na dobročinném bazaru

Sejdeme se před vánočními svátky opět na dobročinném bazaru

Zbyšek Vít | 24. 11. 2022

Pozvánka pro všechny platí na pondělí 19.12. od 14:30 do 17:00. Bazar proběhne tradičně v jídelně školy a na chodbě před jídelnou.

Co můžete udělat teď? Pomoci nám, aby bylo co prodávat, takže od 28. listopadu do 19.prosince přijímáme vánoční přáníčka a ozdobičky, svícínky, svíčky, hrníčky, bižuterii od korálků po náramky, knížky, hry, hračky, vyprané plyšáky, puzzle, karnevalové masky, drobné upomínkové předměty pro radost, výtvarné a psací potřeby, stolní hry, rámečky na obrázky, zrcátka, omalovánky apod. Určitě vás napadne, co si zaslouží putovat k novému majiteli. Děkujeme moc za spolupráci.

Z hygienických důvodů opět nepřijímáme oblečení a obuv.

Věříme, že se nás na této charitativní akci bude podílet hodně a o určení, komu pomůže získaná částka, rozhodnou tak jako v ostatních případech zástupci jednotlivých tříd.

Přejeme pěkné sváteční těšení.  /žs-ičer/

Přiložené soubory:
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům
EU a MŠMT