Plán akcí

Pondělí:

Ukončení výuky 12,30 hod.

13 hod. – pedagogická rada

Úterý:

Ukončení výuky 2. stupeň 12,30 hod.
Středa:

Ukončení výuky 2. stupeň 11,40 hod., 1.stupeň podle rozvrhu

12,30 hod. – sraz na školní výlet – Mirákulum, odjezd ve 13 hod.

Akce ŠD:

Piknik – školní akce, poplatek: 20,-Kč, účast: 1.A, 2.A

Podvinný mlýn – hřiště, účast: 1.B, 2.B, 3.A,B, 4.A,B

Čtvrtek:

8 hod. – vyšetření „ploché nohy“ – účast: PT

Ukončení výuky 2. stupeň 11,40 hod., 1. stupeň podle rozvrhu

Pátek:

Předávání vysvědčení

Ukončení výuky v cca 9 hodin

Vydávání obědů ve školní jídelně 10-12 hodin

Další informace:

Pondělí:

školní výlet 1.B - Divoká Šárka

Úterý:


Středa:

Akce ŠD:

„Pražská strašidla“ – výstava v Muzeu strašidel, vstup: 60,-Kč, účast: 1.A,B (část), 2.B, 3.B

Malešický park – hřiště, účast: 1.B (část), 2.A, 3.A, 4.A,B

Čtvrtek:

8-10,45 hod. – projekt „Být úspěšný“, účast: 6.B

10,55-13,30 hod. – projekt „Být úspěšný“, účast: 6.A

Pátek:


Další informace:

23.6.2014 ve 13 hod. – pedagogická rada

24.-25.6.2014 odevzdávání učebnic

25.6.2014 – školní výlet Mirákulum pro přihlášené žáky

Děti dojedou kolem 12:20 do ulice Italská

Pondělí:

Odjezd žáků 3.B + část 3.A na školu v přírodě Dolní Dvůr

Úterý:


Středa:

Akce ŠD:

Hřiště – Gutovka, vstup: zdarma, účast: 1.A,B, 4.A,B

Muzeum Policie, vstup: zdarma, účast: 2.A,B, 3.tř.

Čtvrtek:

7,40 hod. – výlet do ZOO, účast: PT, návrat v cca 14 hod.

„Řecký den“ - projektový den pro 6. ročníky,

Pátek:

Návrat žáků 3.B + část 3.A ze školy v přírodě Dolní Dvůr

Další informace:

Pondělí:

projektový den „Středověk“ ve školní kuchyňce, 7.A

Akce „Skákací hrad“ v MŠ, účast: 1.stupeň

12 hod. – ukončení podání nabídek zájemců o opravu dlažby

16 hod. – schůzka rodičů budoucích prvňáčků

17 hod. – třídní schůzka třídy 3.A

Úterý:

Finanční gramotnost, 8.B
Středa:

10,30 hod. – výběrové řízení na opravu dlažby – otvírání obálek

Akce ŠD:

Hřiště – Folimanka, vstup: zdarma, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

Finanční gramotnost, 8.A

9 hod. – „Příběh Pražského hradu“, účast: PT

Pátek:

9-10 hod. – akce „Kdo chce být milionářem“ v Praze 2, účast: vybraní žáci 7.-9.tříd

Další informace:

9.6.2014 odjezd žáků 3.B + část 3.A na školu v přírodě Dolní Dvůr

Pondělí:

Krajské kolo OVOV

Úterý:


Středa:

8-10,45 hod. – projekt „Být úspěšný“, účast: 6.B

10,55-13,30 hod. – projekt „Být úspěšný“, účast: 6.A

Akce ŠD:

„Venkov“ – výstava+program, Letohrádek Kinských, Praha 5, vstup: 40,-Kč, účast: 1.A,B, 4.A,B  

Výstava panenek Barbie, Monster High a autíček, Muzeum Barbie, Praha 1, vstup: 60 Kč, účast: 2.A,B, 3.A,B

Čtvrtek:

 

Pátek:


Další informace:

Pondělí:

8,30 hod. odjezd na ŠvP „Kolínská bouda“, Pec pod Sněžkou – 1.A, 2.A, 4.A, 5.A

15,30 hod. – Poslední adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

17,30 hod. – Rada školy

Úterý:

Projektový den – Technické muzeum, účast: 8.A
Středa:

Akce ŠD:

Dopravní hřiště, Muzeum policie, vstup: 10,-Kč, účast: 1.A, zajišťuje: D.Brandnerová

Prohlídka Muzea policie, vstup: 10 Kč, účast: 2.B, 3.A,B, zajišťuje: M.Hervertová, T.Odložilová

Čtvrtek:

9 hod. – „Královská cesta“, Muzeum hl.m.Prahy, účast: PT

Pátek:

9 hod. 2. st. Pojedeme k moři – kino Flora, 100 Kč

Volby do Europarlamentu (23.-24.5.2014)

Další informace:

25.5.2014 – příjezd žáků ze ŠvP Pec p. Sněžkou, 1.A, 2.A, 4.A, 5.A

Od 26.5.2014 zahájení dotazníkového šetření jako podklad pro autoevaluaci školy

Pondělí:

8-12,35 hod. – akce „Bezpečný pes“, účast: 1.stupeň

Úterý:

9-12 hod. – návštěva Ekotýmu (vybraní žáci) ve sdružení Tereza, zajišťuje: I.Strnadová

13,30 hod. – malování na ZŠ Slovenská, účast: vybraní žáci 1.-8.tříd

Středa:

8-12,45 hod. – obvodní kolo Pythagoriády, zajišťuje: H.Paďourová, P.Nováková

8,30-12,30 – akce „MASO“ na MFF UK

14 hod. – prohlídka zájemců o opravu dlažby ve 2.patře (výběrové řízení)

Akce ŠD:

„Pohádkový les“, akce DDP P2 v Riegrových sadech, vstup: zdarma, účast: 1.A,B,zajišťuje: B.Raabová, D.Brandnerová

Ukázky policejní kynologie a pyrotechniky, Muzeum policie, vstup: zdarma, účast: 2.A, 3.A,B,4.A,B, zajišťuje: M.Hervertová, P.Galetková

Čtvrtek:

 

Pátek:

OVOV – obvodní kolo

Další informace:

19.5.2014 – odjezd žáků 1.A, 2.A, 4.A, 5.A na školu v přírodě do Pece p.Sněžkou

19.5.2014 od 15,30 hod.- adaptační kurz

19.5.2014 od 17,30 – Rada školy

23.-24.5.2014 – Volby do Europarlamentu

Pondělí:

9 hod. – výchovný koncert v ZUŠ I.Hurníka, vstupné: zdarma, účast: 1.A,B, 2.A

12 hod. – pietní akt k Pražskému povstání – kladení věnců u Českého rozhlasu

14 hod. – zahájení vernisáže na Úřadu MČ Praha 2 za účasti pěveckého sboru Coro Piccolo

15,30 hod. – pietní akt – kladení věnců v Muzeu policie

Úterý:

8 hod. – Finanční gramotnost za účasti studentů VŠE, 8.B

10 hod. – pietní akt u Památníku bratří Čapků na náměstí Míru, účast: žáci 2.stupně + pěvecký sbor Coro Piccolo

Akce ŠD:

Výroba dárku ke dni matek – 2.A, 4.A,B

Středa:

8 hod. – Finanční gramotnost za účasti studentů VŠE, 8.A

cca 12 hod. – návrat žáků 2.B, 4.B, 5.B ze školy v přírodě

Akce ŠD:

„Zdobení srdíčka z perníku“ – dárek ke Dni matek, školní kuchyňka, 1.A

Hlavní nádraží – hřiště, 1.B, 3.B

Čtvrtek:

Svátek práce - Den vítězství

Pátek:

Ředitelské volno

Další informace:

12.5.2014 – akce „Bezpečný pes“, 1.stupeň

14.5.2014 – obvodní kolo Pythagoriády

Pondělí:

9:30 hod. – div.představení „Loupežník Rumcajs“, Divadlo U Hasičů, vstupné: 70,-Kč, 2.,B

11 hod. – div.představení „Broučci“,  vstupné: zdarma, tělocvična školy

Úterý:


Středa:

8 hod. – Miniházená, Vršovice, účast: vybraní žáci 3.-5.tříd

8,45 hod. – odchod žáků 2.stupně do Divadla ABC, „Bedřich Smetana-The Greatest Hits“, vstupné: 90,-Kč

Akce ŠD:

„Pečení“ – školní kuchyňka, 1.B, zajišťuje: B.Raabová

„Staré pověsti české“, Vyšehrad – vzdělávací procházka, zdarma, celá ŠD

Čtvrtek:

Svátek práce

9 hod. – odjezd žáků 2.B, 4.B, 5.B na školu v přírodě – „Hotel U Jezera“, Klučenice

Pátek:


Další informace:

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

DDM P2