Plán akcí

Pondělí:

- výuka: 1.stupeň dle rozvrhu, 2. stupeň bez odpolední výuky

- akademie MŠ ve velké tělocvičně

14-15 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

17,30 hod. – Rada školy

Úterý:

Výuka: 1.stupeň dle rozvrhu, 5.třídy do 12,35 hod., 2.stupeň do 11,40 hod.

Odevzdávání učebnic

Středa:

- výuka: 1.stupeň dle rozvrhu, 5.A do 12,35 hod., 5.B do 11,40 hod.,
2.stupeň do 11,40 hod.

- odevzdávání učebnic

- přesun kytek do skleníku, vyklízení šatních skříněk

Akce ŠD:

Hřiště Gutovka, P10, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

- výuka: 1.stupeň dle rozvrhu, 5.A do 11,40 hod., 5.B do 12,35 hod.,
2.stupeň do 11,40 hod.

- úklid tříd, výměna nábytku do 1.tříd

- odevzdávání čipů a klíčků od šatních skříněk

Pátek:

8 hod. – projev ředitelky školy ve školním rozhlasu

- slavnostní předávání vysvědčení

- ukončení výuky v 9 hodin, zavřít ve třídách okna

10-12,30 hod. – vydávání obědů

Provoz ŠD do 15 hodin

Pondělí:

 

Úterý:

8,30 hod. – prohlídka divadla Hybernia, účast: 5.A,B

9-9,40 hod. – ukázková hodina jógy, účast: 1.A

10 hod, - prohlídka divadla Hybernia, účast: 4.A,B

10-10,45 hod. – ukázková hodina jógy, účast: 1.B

11,30 hod. - prohlídka divadla Hybernia, účast: 6.A,B

16 hod. – třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků + PT

Středa:

Akce ŠD:

Piknik – hodnocení roku na školní zahradě, účast: 1.A, 2.B

Hřiště – Vyšehrad P2, účast: 1.B, 2.A, 3.A,B

Folimanka – hřiště P2, účast: 4.A,B

Čtvrtek:

14 hod. – pedagogická rada

Pátek:

9-11 hod. – návštěva Národního památníku hrdinů Heydrichiády, účast: 9.A,B

11-13,30 hod. – návštěva Národního památníku hrdinů Heydrichiády, účast: 8.A,B

Pondělí:

8 hod. - odjezd žáků na školu v přírodě Bartošovice v Orl.horách – 1.B, 2.A, 3.A

8,30 hod. – odjezd žáků na školu v přírodě Štědronín – 2.B, 4.A, 5.B

10-12 hod. – Fyzikální podmínky jako ve vesmíru, účast: 9.B

Úterý:

 

Středa:

vycházka na Vyšehrad, účast: 7.A,B

Akce ŠD:

Podvinný mlýn – hřiště P9, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

10 hod. – Magické vikýře, účast: PT

13,15 hod. – konzultace s PhDr. O.Pohlovou z PPP P2

Pátek:

8,45-12 hod. – branný den pro 6.ročníky na Folimance

návrat žáků ze školy v přírodě Bartošovice

Neděle:

návrat žáků ze školy v přírodě Štědronín

Pondělí:

8 hod. - odjezd žáků na školu v přírodě Medvědí bouda – 4.B, 6.A

9,30 hod. – návštěva ze Švédska

Úterý:

 

Středa:

Akce ŠD:

Hlavní nádraží - účast: 1.A,B, 3.A

Vodárna P1, účast: 2.A, 3.B, 4.A,B

Čtvrtek:

8 hod. – vycházka PT na Petřín

Pátek:

návrat žáků ze školy v přírodě Medvědí bouda, Krkonoše

Další informace:

12.-16.6.2017 –  Škola v přírodě Bartošovice, účast: 1.B, 2.A, 3.A

12.-18.6.2017 –  Škola v přírodě Štědronín, účast: 2.B, 4.A, 5.B

Pondělí:

8 hod. - odjezd žáků na školu v přírodě Váňův statek – 1.A, 3.B, 5.A, 6.B

10 hod. – „O líné babičce“, Divadlo V Dlouhé, vstupné: 120,-Kč, účast: 2.B, 3.A

Úterý:

8-12 hod. – Klíč Prahy 2 – finále, účast: 4 žáci z 5.A,B

14-15 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Středa:

7,45 hod. – přehazovaná, areál MFFUK P2, účast: vybraní žáci 8. a 9.ročníků

9,30 hod. – „Magické vikýře“, Malostranská beseda, vstupné: 60,-Kč, účast: 2.B

Akce ŠD:

Folimanka - účast: 1.B, 2.A,B

Střelecký ostrov – účast: 4.A,B

Čtvrtek:

8 hod. – Finanční gramotnost pro 8.ročníky

Akce ŠD:

Dětský den v Riegrových sadech, účast: celá ŠD

Pátek:

9 hod. – „Kdo chce být milionářem“, ZŠ Kladská

návrat žáků ze školy v přírodě Váňův statek

Další informace:

5. - 9.6.2017 –  Škola v přírodě Medvědí bouda, Krkonoše, účast: 4.B, 6.A

Pondělí:

8 hod. - odjezd žáků na školu v přírodě Štědronín – 7.A,B, 8.A,B, 9.A,B

8-14 hod. – návštěva v ZOO, účast: PT

Úterý:

 

Středa:

7,45 hod. – přehazovaná, areál MFFUK P2

Akce ŠD:

Kampa – vzdělávací vycházka, účast: 1.A,B, 2.B

Sovy – program v Záchranné stanici P3, účast: 2.A, 3.B, 4.A

Kouzlo hudby – program v DDM P2, účast: 3.A, 4.B

Čtvrtek:

 

Pátek:

12–14 hod. - příjezd žáků ze školy v přírodě Štědronín – 7.A,B, 8.A,B, 9.A,B

10 hod. – návštěva korejské delegace

Další informace:

29.5.-2.6.2017 –  Škola v přírodě Váňův statek, účast: 1.A, 3.B, 5.A, 6.B

30.5.2017 – adaptační kurs pro budoucí prvňáčky

Pondělí:

 

Úterý:

8 hod. – Pythagoriáda pro 5.-8.ročníky

14 hod. – přijímací zkoušky do 6.třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů

14-15 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Středa:

8-13 hod. – MaSo – matematická soutěž

9,30 hod. – Bezpečnostní průprava děti předškolního věku v MŠ, účast: PT

Světlo a zvuk (science show) v Městské knihovně, účast: 8.A,B

Akce ŠD:

Pohádkový les, vstupné: 30,-Kč, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

 

Pátek:

8 hod. – projekt „Cesta kolem světa“, účast: 8.A,B - ukončení výuky po 12:35

Další informace:

21.5.2017 – Terezínská tryzna, odjezd: 8,30 hod.

Pondělí:

Státní svátek

Úterý:

 

Středa:

8 hod. – turnaj ve vybíjené v ZŠ Botičská, účast: vybraní žáci 4.-5.tříd

9,30 hod. – „Tři veselá prasátka“, DUH, vstupné: 70,-Kč, účast: 1.A,B

10,15 hod. – „Pohyby země“, Planetárium, vstupné: 60,-Kč, účast: 4.A,B

14,30 hod. – Klíč Prahy 2

Akce ŠD:

Dopravní hřiště v Muzeu policie P2, vstupné: 5,-Kč, účast: 1.A,B, 2.B

Dílny pro malé kutily v DDM P2, vstupné: 20,-Kč, účast: 2.A, 3.B, 4.A

Recykles, Zemědělské muzeum P7, vstupné: 50,-Kč, účast: 3.A, 4.B

Čtvrtek:

10 hod. – „O líné babičce“, Divadlo v Dlouhé, vstupné: 120,-Kč, účast: 3.B

Pátek:

10 hod. – pietní akt u Pomníku bří Čapků

Pondělí:

Svátek práce

Úterý:

8 hod. – fotografování tříd a jednotlivců

14 - 15 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Středa:

8 hod. – McDonald´s Cup pro 1.-3.ročníky na Pražačce

14,30 hod. – Klíč Prahy 2, účast: 5.A

Akce ŠD:

Rybářství – program v Zemědělském muzeu P7, vstupné: 50,-Kč, účast: 1.A,B, 2.A,B, 3.B, 4.A

Tvoření ke Dni matek v DDM P2, vstupné: 20,-Kč, účast: 3.A, 4.A,B

Čtvrtek:

8 hod. – McDonald´s Cup pro 4.-5.ročníky na Pražačce

10 hod. – Rudolfinum, vstupné: 100,-Kč, účast: 8.A,B

Pátek:

Projektový den Řecko, účast: 6.A,B

12,30 hod. – pietní akt u Českého rozhlasu

Další informace:

8.5.2017 – Státní svátek

 

Pondělí:

9,30 hod. – „Kocourek Modroočko“, DUH, vstupné: 70,-Kč

10-11,40 hod. – poslední zkouška na školní akademii

17 hod. – třídní schůzky

Úterý:

9 hod. – Židovské muzeum, vstupné: 140,-Kč, účast: 7.A, 8.A,B

Středa:

9 hod. – Den země v Riegrových sadech, účast: 1.stupeň

9 hod. – Židovské muzeum, vstupné: 140,-Kč, účast: 9.A,B

9,30 hod. – „Stvoření světa“, Divadlo U Hasičů, vstupné: 70,-Kč, účast: 2.A

Akce ŠD:

Čarodějnické odpoledne v DDM P2, vstupné: 30,-Kč, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

15 hod. – generální zkouška na školní akademii v Divadle U Hasičů

17 hod. – první vystoupení školní akademie

18,30 hod. – druhé vstoupení školní akademie

Pátek:

„Kráska a zvíře“, kino Flora, vstupné: 109,-Kč, účast: 2.B, 4.A,B, 5.B, 2.stupeň

Další informace:

1.5.2017 – Svátek práce
2.5.2017 od 14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

 

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

DDM P2