Plán akcí

Pondělí:

10-12,35 hod. – Finanční gramotnost 8.A

10-10,45 hod. – vstupní přednáška pro 1.A k bezpečnosti v dopravě – Měst.policie P2

10,55-11,40 hod. – vstupní přednáška pro 1.B k bezpečnosti v dopravě -  Měst.policie P2

14,30 hod. – prezentace SŠ v 9.A,B

Úterý:

Mladý archeolog, Muzeum hl.m.Prahy, účast: 6.A

Minikopaná v ZŠ Botičská, účast: vybraní žáci

9 hod. – Balón v NTM, vstupné: 60,-Kč, účast: 5.B

Středa:

Mladý archeolog, Muzeum hl.m.Prahy, účast: 6.B

8 hod. – Finanční gramotnost 8.B

Akce ŠD:

Mezinárodní den zvířat v DDM P2, platba: 30,-Kč, účast: 1.A,B, 2.A,B

Čtvrtek:

scio testy 6.A

9-10 hod. – prohlídka služebny Městské policie P2, účast: 5.A

10-11 hod. – prohlídka služebny Městské policie P2, účast: 5.B

Pátek:

scio testy 6.B

Další informace:

9.10.2019 – Rada školy

10.-11.10.2019 – adaptační kurzy pro 6.třídy

 

Pondělí:

výuka 1. stupeň do 12:35
         2. stupeň do 11:40

8 hod. – předávání Klíče Prahy 2 za účasti starostky Prahy 2, účast: 5.B     

– vycházka 4.B do Divoké Šárky

10-12,35 hod. – piknik 8.A Rajská zahrada

Úterý:

výuka 1. stupeň do 12:35
         2. stupeň do 11:40

Muzeum rybářství, vstupné: 30,-Kč, účast: 4.B

FTVS – lanové centrum – 3.B

- odevzdávání učebnic

16,30 hod. –Školská rada

Středa:

výuka 1. stupeň do 12:35
         2. stupeň do 11:40

Den vody, 4.B

- výlet 9.B

11 hod. – akce 8.A,B

- odevzdávání učebnic

Akce ŠD:

Staré pověsti české – Vyšehrad, účast: 1.A,B, 3.B

Hřiště Gutovka ve Strašnicích, účast: 2.A,B, 3.A

Čtvrtek:

výuka 1. stupeň do 12:35
         2. stupeň do 11:40

odevzdávání čipů a klíčků od šatních skříněk

- výlet 5.B

16 hod. – schůze ČSBS

Pátek:

8 hod. – projev ředitelky školy ve školním rozhlasu

- slavnostní předávání vysvědčení

- ukončení výuky v 9 hod.

9 hod. – slavnostní rozloučení 9. tříd

10-12,30 hod. – vydávání obědů

- provoz ŠD do 15 hodin

Další informace:

Pondělí:

 

Úterý:

8 hod. – preventivní přednáška ve 4.A

Středa:

Contest DJ v malé tělocvičně pro 6.-9.ročníky

Akce ŠD:

Folimanka, P2, účast: 1.A,B, 2.A,B, 3.B

Piknik na školní zahradě, platba: 40,-Kč

Čtvrtek:

 

Pátek:

Průhonický park, účast: 6.B
10-13:30 Národní památník hrdinů heydrichiády 9.A, B

Další informace:

Pondělí:

8,15-13,30 hod. – exkurze na hasičskou stanici Pražského hradu, účast: 7.A

Úterý:

 

Středa:

8 hod. – preventivní přednáška „Budování vztahů v kolektivu třídy, 4.B

9 hod. – Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, Korunní ul., účast: 3.A

10 hod. - Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, Korunní ul., účast: 3.B

Akce ŠD:

Folimanka, P2, účast: 1.A,B, 2.A,B, 3.B

Piknik na školní zahradě, platba: 40,-Kč, účast: 3.A

Čtvrtek:

9 hod. – Planetárium, platba: 75,-Kč, účast: 1.B

Pátek:

9 hod. – Chytří gurmáni, NTM, Kid´s lab, účast: 3.A

11 hod. – Chytří gurmání, NTM, Kid´s lab, účast: 3.B

Další informace:

Pondělí:

odjezd přihlášených žáků na ŠVP Nová Živohošť (1.B, 4.B, 5.A)

Královský pětiboj, účast: vybraní žáci

16 hod. – schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Úterý:

 

Středa:

Akce ŠD:

Botanická zahrada v Tróji, platba: 40,-Kč, účast: 1.A,B

Turnaj ve hře Ubongo v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 2.A,B

Leporelo v Malostranské besedě P1, platba: 60,-Kč, účast: 3.A, 4.A,B

Čtvrtek:

14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Pátek:

návrat žáků ze ŠVP Nová Živohošť

9-14 hod. – školní výlet do Koněpruských jeskyň, účast: přihlášení žáci

Další informace:

Pondělí:

Zoo - PT, 50 Kč

Úterý:

florbal 1.-3.třídy

8-13 hod. – OK Pythagoriády

Středa:

Akce ŠD:

Dopravní hřiště v Muzeu policie P2, platba: 10,-Kč, účast: 1.A,B

Leporelo v Malostranské besedě, platba:75,-Kč, účast: 2.A,B
Exotická zvířata – výstava v DDM Praha 5, platba: 40,-Kč, účast: 3.A, 4.A,B

Čtvrtek:

14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Pátek:

návrat žáků 8.A,B, 9.B ze ŠVP Lučanka

Další informace:

3. - 7.6.2019 – ŠVP Nová Živohošť

3.6.2019 v 16 hod. – schůzka budoucích prvňáčků

Pondělí:

projekt Sportovní hry v MŠ

12,30 hod. – vyhlášení soutěže Příběhy našich sousedů, účast: vybraní žáci

13,45-14,30 hod. – angličtina pro děti v MŠ

14 hod. – konzultace s PhDr. O.Pohlovou

Úterý:

Florbal 1.-3.třídy

Středa:

nohejbal

14 hod. – přijímací zkoušky do matematické třídy

Akce ŠD:

Dopravní hřiště v Muzeu policie P2, platba: 10,-Kč, účast: 1.A,B

Tanečky – školní akce, platba: 20,-Kč, účast: dívky z 2.a 3.tř.

Letecké muzeum-výstava, platba: 20,-Kč, účast: chlapci z 2.a 3.tř.

Čtvrtek:

Přehazovaná

8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 8.A

10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 8.B

14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Pátek:

Folimanka, účast: 8.A,B, 9.B

Výstava Klíč k Praze 2, vycházka do Grébovky, účast: 7.A,B

Procházka po památkách Prahy, účast: 2.B

14-22 hod. – volby do Evropského parlamentu

Sobota:

8-14 hod. – volby do Evropského parlamentu

Neděle

odjezd přihlášených žáků 8.A,B, 9.B na ŠVP Lučanka

Další informace:

Pondělí:

 

Úterý:

MaSo

Středa:

9 hod. – Polaris v Planetáriu, vstupné: 75,-Kč, účast: 3.A,B

9,30 hod. – Malý princ na Zemi, Divadlo Metro, vstupné: 90,-Kč, účast: 4.A,B

Akce ŠD:

Pohádkový les, Riegrovy sady, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

8,30 hod. – Káťa a Škubánek, DUH, vstupné: 80,-Kč, účast: 1.A

14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Pátek:

10,15 hod. – Putování za Country, DUH, vstupné: 70,-Kč, účast: 2.A,B

Další informace:

Pondělí:

8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 6.B

8,55-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.B

10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 6.A

14-17 hod. – zápis na prázdninový provoz v MŠ

Úterý:

8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 7.A

8,55-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.A

10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 7.B

14-17 hod. – zápis na prázdninový provoz v MŠ

Středa:

Den vítězství

Čtvrtek:

ředitelské volno v ZŠ

Pátek:

ředitelské volno v ZŠ

Další informace:

16.5.2019 – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

 

Pondělí:

17 hod. – třídní schůzky ZŠ

Úterý:

Technické muzeum, vstupné: 50,-Kč, účast: 4.B

Středa:

Svátek práce

Čtvrtek:

14-17 hod. – zápisy dětí do MŠ

14 hod. – odchod žáků do Divadla U Hasičů na školní akademii ZŠ

16,45 a 18,30 hod. – začátek školní akademie ZŠ v DUH

Pátek:

fotografování tříd ZŠ

14-17 hod. – zápisy dětí do MŠ

Další informace:

6.-7.5.2019 – zápisy v MŠ na prázdninový provoz

16.5.2019 – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kvalita ovzduší

DDM P2