Plán akcí

Pondělí:

 

Úterý:

8 hod. – OK olympiády z Aj v ZŠ Botičská

Středa:

8-13 hod. – Řemesla živě, účast: 8.A

9 hod. – Pražské pověsti, Knihovna v Korunní ul., účast: 3.A

10 hod. – Pražské pověsti, Knihovna v Korunní ul., účast: 3.B

Akce ŠD:

Pohádkový semafor, Muzeum policie P2, platba: 10,- Kč, účast: 1.A,B, 2.A,B

Muzeum iluzí – výstava, platba: 90,-Kč, účast: 3. a 4.tř.

Čtvrtek:

9 hod. – Pohyby Země, Planetárium, vstupné: 75,-Kč, účast: 4.A,B, 5.A,B

10 hod. – orientační testy školní zralosti pro letos 6-leté a více děti v MŠ

Pátek:

10 hod. – Jak jsem se ztratil, Divadlo v Dlouhé, platba: 140,-Kč, účast: 2.A

Další informace:

17.-21.2.2020 jarní prázdniny

Pondělí:

8-13,35 hod. – Divoká zahrada, Ornita, platba: 65,-Kč, účast: 1.-7.třídy

8-17 hod. – šachový turnaj v ZŠ Štěpánská, účast: vybraní žáci

10 hod. – návštěva Národního muzea – děti MŠ

Úterý:

 

Středa:

8 hod. – Finanční gramotnost pro 8.B

Akce ŠD:

Koloběh vody v přírodě, DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 1.A,B

Muzeum iluzí – výstava, platba: 90,-Kč, účast: 2.A,B

Výroba valentýnských řetězů v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 3. a 4.tř.

Čtvrtek:

8 hod. – Finanční gramotnost pro 8.A

11 hod. - Vím, co se stalo, 9.A,B, 90 Kč

10,15-13 hod. – Vím, co se stalo, platba: 90,-Kč, účast: 9.A,B

Pátek:

8,55-10,45 hod. – Masopust pro děti z MŠ ve VTV, zajišťují: žáci 8.B

Další informace:

Pondělí:

8-9,40 hod. – Pythagoriáda 7.B

14,35-16,15 hod. – Kolokvium, 9.A

Úterý:

Projekt 3. a 4.tř. MŠ + 8.tř. ZŠ – Vyrábíme masky na Masopust

Středa:

8 hod. – OK v matematice pro 5.-9.třídy

9 hod. – Polaris, Planetárium, vstupné: 75,-Kč, účast: 2.A,B, 3.A,B

Akce ŠD:

Stavitel města – lego, školní akce, platba: 90,-Kč, účast: 1.A,B, 2.,A,B

Austrálie a Oceánie, Náprstkovo muzeum, platba: 60,-Kč, účast: 3. a 4.tř.

Čtvrtek:

třídní projekt Pohádkový den v MŠ pob.Vozová

10 hod. – Eduprogram, 3.B

10,55-11,40 hod. - předávání vysvědčení

- výuka: 7.-9.ročníky do 11,40 h., 1.-6.ročníky dle rozvrhu (nejdéle však do 12,35 h.)

13,15 hod. – konzultace s PhDr. O.Pohlovou

- provoz ŠD, ŠK do 17 hod.

Pátek:

pololetní prázdniny

Další informace:

Pondělí:

týdenní projekt Za polárním kruhem pro děti v MŠ

13,40-15,20 hod. – Kolokvium, 9.B

Úterý:

8 hod. – OK z českého jazyka

Středa:

14 hod. – pedagogická rada

Akce ŠD:

Jihočeské betlémy,Chvalský zámek P9, platba: 40,-Kč, účast: 1.A,B, 3. a 4,tř.,

Výroba maňásků v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 2.A,B

Čtvrtek:

školní kolo Pythagoriády pro 5.-8.ročníky

8-13,30 hod. – dentální prevence pro 3.-5.ročníky (žáci si donesou vlastní kartáčky)

9 hod. – Jak se dělá masopust, D 21, vstupné: 75,-Kč, účast: 5.A,B

Pátek:

školní kolo Pythagoriády pro 5.-8.ročníky

Další informace:

Pondělí:

 

Úterý:

11-12 hod. – bruslení dětí z MŠ

Středa:

9 hod. – Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, P2, účast: 2.A

10 hod. – Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, P2, účast: 2.B

10-12 hod. – bruslení dětí z MŠ

Akce ŠD:

Just dance v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 1.A,B

Jihočeské betlémy,Chvalský zámek P9, platba: 40,-Kč, účast: 2.A,B

Betlémy v Muzeu u Karlova mostu, vstupné: 70,-Kč, účast: 3. a 4.tř.

Čtvrtek:

9 hod. – Straka v říši Entropie, divadlo D21, vstupné: 75,-Kč, účast: 4.A,B

Pátek:

 

Další informace:

19.1.2020 – příjezd žáků z LVK

22.1.2020 – Pedagogická rada

Pondělí:

Finanční gramotnost pro 8.A

Úterý:

Finanční gramotnost pro 8.B

Středa:

Akce ŠD:

Betlémy v Muzeu u Karlova mostu, vstupné: 70,-Kč, účast: celá ŠD

Čtvrtek:

10 hod. – Záhada hlavolamu, Divadlo Gong, vstupné: 100,-Kč, účast: 4.A,B

Pátek:

8,55-9,40 hod. – přednáška s promítáním „Ptáci na krmítku“ (Ornita) v 1.B

10-10,45 hod. – přednáška s promítáním „Ptáci na krmítku“ (Ornita) v 1.A

Další informace:

12.-19.1.2020 – Lyžařský kurs pro přihlášené žáky

Pondělí:

8-11,40 hod. – scio testy pro 9.A

8,55-10,45 hod. – Vánoční den pro 1.B, zajišťuje: 8.B

projekt 3.třídy MŠ – Pečeme vánoční cukroví

9 hod. – zubní prevence v MŠ pobočka Vozová

15-17,30 hod. – Dobročinný bazar

Úterý:

8-9,40 hod. – vánoční pečení ve školní kuchyňce, účast: 3.B

8-11,40 hod. – scio testy pro 9.B

Mediální výchova v Městské knihovně, účast: 8.A

9,30 hod. – Ulice plná kouzel, Divadlo Metro, vstupné: 90,-Kč, účast: 2.A,B, 4.A,B

Středa:

8-11,40 hod. – kino Lucerna, vstupné: 80,-Kč, účast: 6.B

16 hod. – vánoční besídky + tvoření s rodiči v MŠ

Akce ŠD:

Betlémská kaple, Praha 1, platba: 50,-Kč, účast: 1.A,B, 2.B

Vánoční trhy na Náměstí Míru, účast: 2.A,B

Vánoce v Muzeu hl.m.Prahy-workshop, platba: 50,-Kč, účast: 3. a 4.třída

Čtvrtek:

vyšetření plosek nohou přihlášených dětí v MŠ

13,15 hod. – konzultace s PhDr. O.Pohlovou

17,30 hod. – lampionový průvod

Pátek:

 

Další informace:

23.12.2019 – 3.1.2020 – vánoční prázdniny

Pondělí:

7,45-10,45 hod. – Planeta 3000, účast: 4.B, 5.A, 2.stupeň, vstupné: 70 Kč

10 hod. – Vánoční koleda, Divadlo Gong, vstupné: 100,-Kč, účast: 3.A

Úterý:

- dopoledne – třídní projekt 4.třídy MŠ – Bílý den

9,30 hod. – Betlémská hvězda, DUH, vstupné: 100,-Kč, účast: 1.A,B, 3.B, 4.A,B

10-12 hod. – Neviditelná výstava, účast: 8.B

Středa:

školní zájezd do Drážďan, účast: přihlášení žáci

vánoční nadílka pro děti v MŠ pobočka Vozová

16 hod. – vánoční besídka pro rodiče v MŠ pobočka Vozová

Akce ŠD:

Vánoční trhy na Náměstí Míru, účast: 1.A,B, zajišťují: RAA, POP

Betlémy – výstava, Praha 1, platba: 30,-Kč, účast: 2.B, 3.B, zajišťuje: BRA, KOL

Betlémská kaple, Praha 1, platba: 50,-Kč, účast: 3. a 4.třída,

Čtvrtek:

8 hod. – florbal pro 2.-3.třídy

Pátek:

Mediální výchova v Městské knihovně, účast: 8.B

- vánoční besídka 1.B

10 hod. – Jak jsem se ztratil, Dívadlo v Dlouhé, platba: 140,-Kč, účast: 2.B

Další informace:

Pondělí:

8-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.B

dopoledne Zubní prevence-dentální hygiena pro děti v MŠ

15-16,30 hod. – Vánoční dílnička s rodiči v MŠ Vozová

Úterý:

8-12,35 hod. – Paralympijský den pro 6.A,B

8,55-9,40 hod. – 8.B návštěva MŠ

Středa:

fotografování dětí v MŠ Vozová

9 hod. – Fimfárum-Až opadá listí z dubu, Divadlo D21, platba: 65,-Kč, účast: 3.A

10-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.A

Akce ŠD:

Mikuláš v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 1.A,B, 2.A,B

Betlémy – výstava, Praha 1, platba: 50,-Kč, účast: 3.-4.tř.

Čtvrtek:

10-11,40 hod. - Mikulášská nadílka pro děti MŠ, zajišťují: žáci 8.B

Pátek:

10 hod. - Mikulášská nadílka pro děti MŠ Vozová, zajišťují: žáci 8.B

10 hod. – Vánoční koleda, Divadlo Gong, platba: 100,-Kč, účast: 2.A,B

Další informace:

Pondělí:

 

Úterý:

8-9,40 hod. – Intervence, Mgr. J.Sixta, účast: 5.B

10-11,40 hod. – Intervence, Mgr. Sixta, účast: 4.A

Středa:

8 hod. – stolní tenis, účast: vybraní žáci 6.-9.tříd - POS

9 hod. – Tajemství knihy, NTM, vstupné: 60,-Kč, účast: 5.B

Akce ŠD:

Draci-workshop v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 1.A

Výroba sněžítek-workshop v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 1.

Muzeum čokolády, P1, platba: 120,-Kč, účast: 2.A,B

Vánoční trhy na Náměstí Míru, účast: 3.-4.tř

Čtvrtek:

8-12,35 hod. – Scio testy pro 4.A

9-12 hod. – Schola pragensis, účast: 8.-9.ročníky

13,30 hod. – zdobení vánočního stromu na Náměstí Míru, účast: 3.a 4.třída MŠ, 1.A, B Z

Pátek:

 

Další informace:

Překlad stránek

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Kvalita ovzduší

DDM P2