cs Czech
Domů Fotogalerie

Fotogalerie

Šachový turnaj Na Smetance 21.6.2022

Zbyšek Vít | 22. 6. 2022 | Kategorie: , , ,

Dne 21. 6. 2022 se uskutečnil šachový turnaj pro děti základní školy Na Smetance. Ve třídě 9.B se ráno v 8:00 sešlo celkem třicet mladých šachistů, aby změřili své síly. Na startovní listině můžeme najít několik dětí z prvních a … Více zde.

Přiložené soubory:

Jr. NBA League - BASKETBALL

Na jaře jsme se přihlásili do letošního ročníku celosvětového projektu Jr. NBA League pro základní školy, který zaštiťuje Česká basketbalová federace, z.s.

Hráči a hráčky účastnící se projektu musí splňovat tři základní podmínky:

➢ Navštěvovat první stupeň základní školy. Projekt … Více zde.

Přiložené soubory:

Dětský den pro děti, které hrají šachy

Děti základní školy Na Smetance měly výjimečnou možnost zúčastnit se dětského šachového dopoledne, které se konalo v rámci Pražského mezinárodního šachového festivalu ve spolupráci s projektem Šachy do škol v prostorách hotelu Don Giovanni. Na děti čekaly kromě zábavy i … Více zde.

Přiložené soubory:

Ekovýlet Rokytka 1.A a 2.B

Dne 10.6. 2022 jsme se společně vydali na výlet kolem Muzea, sochy Sv. Václava, přes Václavské náměstí, na žlutou trasu metra B. Vystoupili jsme na stanici Kolbenova a vysvětlili si, kdo to byl Emil Kolben - významný český podnikatel, který… Více zde.
Přiložené soubory:

Po stopách Starých pověsti českých - 2.B

Jelikož jsme se ve 2. ročníku věnovali četbě Starých pověstí českých, ukončili jsme tento projekt, kromě jiného, vycházkou na Vyšehrad. Pokochali jsme se překrásným výhledem z hradeb, odkud nejspíš kdysi skákal Šemík s Horymírem, seznámili se s viditelnými stavbami, které … Více zde.

Přiložené soubory:
1 2 3 4 5 6 18
Děkujeme všem našim partnerům a podporovatelům
EU a MŠMT